WIKA BISTRO – CAFE

ul. Świderska 113 D 03-128 Warszawa

GET IN TOUCH

GET IN TOUCH
TELEFON I E-MAIL

+48 728 254 04 lunch@wikabistrocafe.pl

GET IN TOUCH

GET IN TOUCH

mobile logo

Catering eventowy
w Warszawie

Jesteś organizatorem ważnego wydarzenia? Na Twojej głowie spoczywa dopięcie
wszystkiego na ostatni guzik? Musisz zadbać o wystrój, oprawę dźwiękową,
odpowiednią obsługę – nie możesz również zapomnieć o jedzeniu dla uczestników!
Catering eventowy w Warszawie oferowany przez naszą firmę pozwoli Ci zdjąć z barków
kwestie związane z wyżywieniem. Co więcej – wybierając naszą firmę wybierasz najwyższą jakość!

image

Twoim zadaniem jest zorganizowanie pokazu mody? Taki event zazwyczaj nie trwa krótko, dlatego w pewnym momencie goście mogą poczuć się znużeni i zwyczajnie – głodni. Nasz catering eventowy w Warszawie zajmie się przygotowaniem wszelkiego rodzaju przekąsek uwzględniających każdą dietę. Przygotujemy także miejsce, w którym każdy uczestnik pokazu będzie w stanie napić się gorącej kawy, herbaty, a jeżeli tego zechcesz – szampana.

Dzięki temu, goście będą mogli poświęcić całą swoją uwagę temu, co dla nich przygotowałeś.

Organizujesz różnego rodzaju targi tematyczne? Czasami trwają one kilka godzin, a nawet kilka dni. Niemożliwym jest, żeby takie wydarzenie odbyło się bez odpowiedniego zaplecza gastronomicznego. Nieważne, czy to targi książki, technologiczne, modowe, samochodowe itd. Każdy musi coś zjeść. Zajmiemy się przygotowaniem stoiska, na którym znajdą się przeróżne przekąski, począwszy od prostych, zwyczajnych kanapek, po wykwintne vol-au-vent’y, nadziewane serami pleśniowymi i winogronami!

Catering na Twój event!

A może chcesz zorganizować małe spotkanie biznesowe z przedstawicielami różnych firm? Dobre i estetycznie przygotowane jedzenie będzie nie tylko świetnie smakowało każdemu uczestnikowi, ale też stanie się wizytówką Twojej firmy, która pokaże, że zawsze wszystko dopinasz na ostatni guzik i stawiasz na najwyższą jakość w każdym calu. Nic również nie sprawi tak dobrego wrażenia, jak aromat świetnej kawy! Oferowane przez nas przekąski mogą być słodkie oraz słone.

Pamiętaj, że nasze potrawy zawsze są wykonywane zaraz przed dostarczeniem ich do Ciebie, Korzystamy wyłącznie ze świeżych składników, które pozyskujemy od sprawdzonych dostawców. Z pewnością odczują to Twoje kubki smakowe!

Masz jakieś sugestie lub preferencje względem pożywienia, które ma się pojawić na Twoim wydarzeniu? Nasz catering eventowy w Warszawie zawsze bierze pod uwagę życzenia klientów, dzięki czemu możesz liczyć na pełną satysfakcję z oferowanych przez nas usług.

Coś jest dla Ciebie niejasne? Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami!