WIKA BISTRO – CAFE

ul. Świderska 113 D 03-128 Warszawa

GET IN TOUCH

GET IN TOUCH
TELEFON I E-MAIL

+48 728 254 04 lunch@wikabistrocafe.pl

GET IN TOUCH

GET IN TOUCH

mobile logo

Catering eventowy | Warszawa

Jesteś organizatorem ważnego wydarzenia? Na Twojej głowie spoczywa dopięcie wszystkiego na ostatni guzik? Musisz zadbać o wystrój, oprawę dźwiękową, odpowiednią obsługę – nie możesz również zapomnieć o jedzeniu dla uczestników! Catering eventowy w Warszawie oferowany przez naszą firmę zdejmie z Twoich barków obowiązki związane z wyżywieniem. Co więcej, wybierając naszą firmę, wybierasz najwyższą jakość! Nasze potrawy przygotowywane są tuż przed dostarczeniem ich na miejsce. Korzystamy wyłącznie ze świeżych produktów, które pozyskujemy od zaufanych dostawców. Jeśli masz jakieś sugestie lub preferencje względem jedzenia serwowanego podczas wydarzenia, daj nam znać! Zależy nam na Twojej satysfakcji z oferowanych przez nas usług.

image

Usługi cateringowe na eventy w Warszawie

Nasza oferta obejmuje catering na pokazy mody i wernisaże w Warszawie. Tego typu eventy zazwyczaj nie trwają krótko, dlatego w pewnym momencie goście mogą poczuć się znużeni i głodni. Nasz zespół zajmie się przygotowaniem różnego rodzaju przekąsek uwzględniających każdą dietę. Zorganizujemy także miejsce, w którym każdy uczestnik wydarzenia będzie mógł napić się gorącej kawy, herbaty, a jeżeli tego zechcesz – szampana lub wina. Obsługujemy również targi branżowe w Warszawie. Czasami trwają one kilka godzin, a czasem kilka dni. Takie wydarzenie nie może obyć się bez odpowiedniego zaplecza gastronomicznego. Zajmiemy się przygotowaniem stoiska, na którym znajdą się wybrane przez Ciebie przekąski, począwszy od prostych, zwyczajnych kanapek, po wykwintne vol-au-vent’y, nadziewane serami pleśniowymi i winogronami!

Catering na Twój event w Warszawie

Dobre i estetycznie przygotowane jedzenie świadczy o tym, że organizator wydarzenia dba o uczestników i stawia na najwyższą jakość. Catering eventowy to kompleksowa usługa, która obejmuje nie tylko dostarczenie jedzenia na imprezę, ale także całą gamę dodatkowych usług związanych z jego serwowaniem. Przede wszystkim dbamy o to, aby jedzenie było dopasowane do okazji oraz preferencji gości. W tym celu dokładnie ustalamy menu, obejmujące tradycyjną kuchnię polską lub egzotyczne dania z różnych stron świata. W zależności od charakteru eventu oferujemy bufet szwedzki bądź potrawy serwowanie przy stole. Wybór zawsze należy do klienta, choć chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem.

Kolejnym elementem naszego cateringu eventowego jest dekoracja stołów. Klientom z Warszawy proponujemy wynajem naczyń, szkła, sztućców, obrusów oraz serwetek, a także elementów dekoracyjnych, takich jak świece czy kwiaty. Jako profesjonaliści troszczymy się również o to, aby podczas imprezy żadnemu z uczestników nie zabrakło niczego do jedzenia czy picia. Polecamy także catering świąteczny – spotkania w gronie rodziny lub współpracowników wymagają w tym czasie szczególnej oprawy, w tym także smacznego i pięknie podanego jedzenia. Niezależnie od rodzaju imprezy, skorzystanie z pomocy specjalistów pozwala na dopasowanie jedzenia do okazji oraz atmosfery spotkania, co jest niezwykle ważne dla osiągnięcia sukcesu organizowanego eventu.