WIKA BISTRO – CAFE

ul. Świderska 113 D 03-128 Warszawa

GET IN TOUCH

GET IN TOUCH
TELEFON I E-MAIL

+48 728 254 04 lunch@wikabistrocafe.pl

GET IN TOUCH

GET IN TOUCH

mobile logo

Catering świąteczny | Warszawa

Święta to dla wielu osób okres radosnego spotkania z najbliższymi, ale także moment, w którym trzeba stawić czoła wyzwaniom związanym z organizacją domowego przyjęcia. Przygotowanie potraw, zakupy, aranżacja stołu – to tylko niektóre z czynności, którym należy sprostać, aby stworzyć niezapomnianą świąteczną atmosferę. Catering świąteczny, jaki proponujemy mieszkańcom Warszawy, to doskonały sposób na oszczędzenie czasu i energii. Chcemy, by nasi klienci mogli skupić się na tym, co w tym okresie najważniejsze – spędzaniu czasu z rodziną i przyjaciółmi. Przygotowujemy potrawy świąteczne według sprawdzonych receptur i dbamy o każdy szczegół ich wykonania. Używamy wyłącznie świeżych składników od sprawdzonych dostawców, dzięki czemu możesz liczyć na niezwykły smak jedzenia i jego najwyższą jakość.

Catering na święta Bożego Narodzenia w Warszawie

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, który warto przeznaczyć na spotkania z bliskimi oraz delektowanie się wyjątkowymi potrawami, pojawiającymi się na stołach często tylko raz w roku. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób w Warszawie decyduje się na skorzystanie z cateringu na święta Bożego Narodzenia. Rozwiązanie to pozwala cieszyć się cudownymi smakami świąt bez konieczności spędzania długich godzin w kuchni. Na życzenie klientów oferujemy specjalne menu świąteczne, które można dostosować zarówno do indywidualnych potrzeb, jak i wymagań dietetycznych. Najważniejsze, że nie musisz samodzielnie przygotowywać wigilijnej kolacji, by uświetnić spotkanie z rodziną i przyjaciółmi. Możemy to zrobić za Ciebie!

Catering na Boże Narodzenie – tradycyjne potrawy

Święta Bożego Narodzenia nie mogą obyć się bez tradycyjnych potraw. Warto, by chociaż kilka z nich znalazło się na wigilijnym stole. Zamawiając nasz catering świąteczny na Boże Narodzenie w Warszawie, możesz liczyć na zestaw dań przygotowanych według tradycyjnej receptury. Mowa tutaj oczywiście o barszczu czerwonym z uszkami, śledziach, karpiu, kutii, kapuście z grochem, kompocie z suszu, pierogach z kapustą i z grzybami, zupie grzybowej, kluskach z makiem, pierniku, makowcu oraz chlebie. Co ciekawe, wszystkie te potrawy są przede wszystkim symboliczne, każda z nich coś oznacza.

Grzyby w potrawach wigilijnych dawniej kojarzono ze zdrowiem, a według podań ludowych miały one magiczną moc. Wiadomo również, że wigilia jest obrzędem postnym, dlatego spożywa się na niej ryby, które symbolizują odrodzenie. Kompot z suszu natomiast gotowany jest z jabłek, które dają miłość i zdrowie, śliwek, które odpędzają złe moce, oraz gruszek, zapewniających długowieczność. Mak z kolei według wierzeń ludowych przynosi bogactwo. Piernik jest symbolem dobrobytu, a chleb – nowego życia. Nasz catering świąteczny w Warszawie obejmuje wszystkie potrawy, jakie chcesz zobaczyć na wigilijnym stole!

Obsługa cateringowa Świąt Wielkanocnych w Warszawie

Święta Wielkanocne to kolejny okres w roku, w którym rodziny zbierają się wokół stołów pełnych tradycyjnych potraw. Przygotowanie przysmaków potrafi być jednak bardzo czasochłonne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów z Warszawy, oferujemy catering na Wielkanoc. Zależy nam na tym, by dopasować dania do Twoich indywidualnych potrzeb, dlatego proponujemy zróżnicowane menu, uwzględniające między innymi weganizm lub dietę bezglutenową. Co ważne, nie jesteśmy jedynie dostawcami potraw – zapraszamy do skorzystania z usługi całościowej obsługi imprez, takich jak przyjęcia rodzinne czy spotkania firmowe. Święta to doskonała okazja do integracji! W naszej ofercie znajdziesz catering na przyjęcia firmowe w Warszawie, obejmujący menu dla klientów biznesowych, organizujących świąteczne spotkanie dla pracowników.

Podczas Wielkanocy również obowiązują tradycyjne potrawy, nie są one jednak tak mocno zakorzenione w kulturze, jak te związane z Bożym Narodzeniem. Do tradycyjnych wielkanocnych potraw zalicza się między innymi barszcz z białą kiełbasą, sałatkę jarzynową, chrzan, jajka z dodatkami, mazurek, babkę wielkanocną i sernik. Jesteśmy jednak otwarci na Twoje sugestie i z przyjemnością przygotujemy dania w nowoczesnym wydaniu. Dzięki doskonałej organizacji pracy, wyśmienitym potrawom oraz elastyczności oferty, Twoje święta będą wyjątkowe i przebiegną w atmosferze spokoju i odpoczynku.

image