WIKA BISTRO – CAFE

ul. Świderska 113 D 03-128 Warszawa

GET IN TOUCH

GET IN TOUCH
TELEFON I E-MAIL

+48 728 254 04 lunch@wikabistrocafe.pl

GET IN TOUCH

GET IN TOUCH

mobile logo

Catering z dowozem w Warszawie

Przygotowujesz u siebie w domu jakieś wydarzenie, jednak nie potrafisz gotować
lub po prostu brakuje Ci na to czasu? Musisz przecież zająć się gośćmi, porządkami,
dekoracją itd. A może chcesz jeść pełnoprawne posiłki codziennie i nie masz pomysłu,
jak tę kwestię rozwiązać? Catering z dowozem w Warszawie będzie świetną propozycją dla Ciebie!

Nasza firma zajmuje się gotowaniem potraw najwyższej jakości. Bazujemy na tradycyjnych przepisach polskich, jednak nie oznacza to, że nie możemy wykonać potraw egzotycznych. Co więcej, jeżeli chcesz – możemy zająć się przygotowaniem dań z każdego zakątka naszej planety. Nasi kucharze to nie tylko rzemieślnicy, ale przede wszystkim pasjonaci, dla których gotowanie jest najprzyjemniejszą czynnością. Dzięki temu możesz mieć pewność, że każdy zamówiony przez Ciebie posiłek będzie niezwykle smaczny i zdrowy! Składniki do wszystkich potraw pochodzą z pewnego źródła. Oferowane przez nasz catering z dowozem w Warszawie dania zawsze są świeże – przygotowujemy je na chwilę przed dostarczeniem ich pod Twoje drzwi.

Dostarczamy pod same drzwi

Nieważne, czy chcesz zapewnić pożywienie swoim gościom podczas ważnego wydarzenia, czy masz ochotę zjeść pożywny obiad lub kolację w domu ze swoją drugą połówką – zgłoś się do nas, a sprawnie dostarczymy jedzenie pod Twoje drzwi. Podczas transportu pożywienie jest profesjonalnie zapakowane i zabezpieczone przed utratą ciepła, dlatego odpakowując swoje danie odniesiesz wrażenie, jakby przed chwilą opuściło kuchnię!

Masz szczególne życzenia względem zamawianych przez Ciebie potraw? A może jesteś na określonej diecie i chcesz, żeby przygotowywane przez naszą firmę posiłki jej odpowiadały? Naszym głównym celem jest sprawienie, by przez Twój żołądek trafić do serca. Zależy nam na tym, żebyś odczuł satysfakcję po skorzystaniu z naszych usług, dlatego nasz catering z dowozem w Warszawie może wykonać dla Ciebie wszystko, o czym tylko sobie zamarzysz!

Jesteś dla nas wyjątkowy!

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dlatego możesz mieć pewność, że weźmiemy pod uwagę wszelkie Twoje sugestie. Wybierz nasz catering z dowozem. Warszawa jest głównym obszarem naszego działania, jednak zapraszamy do skorzystania z naszej oferty również osoby mieszkające w okolicznych miejscowościach! Postaw na profesjonalizm, zdrowie, cudowny smak i wygodę, a na pewno nie będziesz zawiedziony.

Jeżeli masz jakieś pytania – zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami! Stworzymy dla Ciebie indywidualną ofertę i dowieziemy posiłki wprost pod Twój próg.

image