WIKA BISTRO – CAFE

ul. Świderska 113 D 03-128 Warszawa

GET IN TOUCH

GET IN TOUCH
TELEFON I E-MAIL

+48 728 254 04 lunch@wikabistrocafe.pl

GET IN TOUCH

GET IN TOUCH

mobile logo

O nas

Zapraszamy w podróż kulinarną z naszym cateringiem. Posiadamy bogatą ofertę, która obejmuje szeroki wybór dań z tradycyjnej kuchni polskiej, jak również nowoczesne dania w interesujących aranżacjach. Potrawy przygotowujemy ze świeżych składników najwyższej jakości, przywiązujemy również dużą wagę do estetyki, aby wszystkie nasze potrawy wyglądały elegancko i atrakcyjnie. Napisz do nas lub zadzwoń, przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycję uwzględniającą wszystkie Twoje oczekiwania.

Firma cateringowa z Warszawy

Wybór odpowiedniej firmy cateringowej w Warszawie nie jest łatwym zadaniem. Dlatego szczególnie polecamy zwrócić uwagę na menu – Wika Catering oferuje różnorodne propozycje, zarówno dla miłośników kuchni tradycyjnej, jak i dla amatorów bardziej eksperymentalnych smaków. Dzięki naszym wszechstronnym zainteresowaniom kulinarnym i ogromnemu doświadczeniu przygotowujemy potrawy, które potrafią zaspokoić nawet najbardziej wyrafinowane gusta. Jesteśmy elastyczni – dopasujemy nasze menu do charakteru każdej uroczystości. Oferując catering okolicznościowy w Warszawie, dysponujemy wszelkimi niezbędnymi elementami wyposażenia, takimi jak zastawa stołowa, sztućce, serwetki i obrusy. O jakości naszych usług najlepiej świadczą opinie zadowolonych klientów. Dołącz do ich grona i skontaktuj się z nami już dziś!

Kuchnia tradycyjna czy nowoczesna?

Dobór menu to kluczowy aspekt każdego cateringu. W ostatnich latach obserwujemy wyraźny trend łączenia tradycyjnych smaków z nowoczesnym podejściem do gotowania. Kuchnia tradycyjna opiera się przede wszystkim na lokalnych produktach oraz recepturach przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Obecnie jednak ogromną popularnością cieszą się odświeżone wersje tradycyjnych dań – nawiązują one do korzeni, jednocześnie wprowadzając nowe, niekonwencjonalne smaki. Decyzja dotycząca wyboru sprawdzonych rozwiązań lub bardziej oryginalnych propozycji zależy przede wszystkim od charakteru wydarzenia i preferencji zaproszonych gości. Z chęcią podpowiemy Ci, jakie pozycje powinny się znaleźć w menu na organizowanej przez Ciebie imprezie!

image

Zobacz przykładowe menu jakie możemy Ci zaproponować, a jeśli chcesz coś extra, napisz, a my zaproponujemy Ci potrawy zgodnie z Twoimi preferencjami.

MENU