WIKA BISTRO – CAFE

ul. Świderska 113 D 03-128 Warszawa

GET IN TOUCH

GET IN TOUCH
TELEFON I E-MAIL

+48 728 254 04 lunch@wikabistrocafe.pl

GET IN TOUCH

GET IN TOUCH

mobile logo

Catering dla firm i biura w Warszawie

Prowadzisz firmę? Zbliża się ważne wydarzenie, na przykład integracja z pracownikami,
konferencja, spotkanie biznesowe? A może chcesz zapewnić swoim pracownikom
dobre posiłki codziennie, kiedy będą pracowali? Dobrze, że tutaj trafiłeś!

Catering dla firm w Warszawie będzie idealnym rozwiązaniem, jeżeli chcesz zrobić pracownikom mały prezent lub kiedy chcesz zapewnić im pełnoprawne posiłki, co z pewnością przełoży się na ich efektywność. Warto wiedzieć, że korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych produktów, które otrzymujemy od zaufanych dostawców. Cechuje je świeżość i wysoka jakość!

Dania jak w domu

Nasi kucharze często bazują na tradycyjnych polskich potrawach – tych samych, które robiły nasze babcie. Dzięki temu każdy spożywający nasze dania będzie mógł poczuć się jak w domu. Nie można jednak zapomnieć o tym, że jeżeli taka jest Twoja wola – z chęcią przygotujemy różne potrawy inspirowane kuchnią z dowolnego miejsca na ziemi. Nieważne, czy są to Włochy, Tajlandia, czy Stany Zjednoczone – osoba jedząca nasze potrawy poczuje się jak na wyjątkowej wycieczce. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym menu. Mało tego, jeżeli posiadasz własne propozycje i pomysły na temat pożywienia, które chciałbyś zjeść w swoim biurze, nasz catering dla firm w Warszawie z chęcią weźmie pod uwagę wszelkie sugestie i przygotuje potrawy według Twoich preferencji!

Jeżeli masz jakieś pytania – nie krępuj się ich zadawać! Nasi specjaliści z chęcią wyjaśnią wszystkie niejasności i przygotują dla Ciebie specjalną ofertę!

image